Naujienos

Apie mus

Įvykę renginiai

Planuojami projektai

Žaidimo taisyklės

Registracija

Nuotraukos

Mus remia

Galite mus remti

Žymūs žmonės apie mus

Mes remiame

Savanoriams

Prekybininkams

Renginių rėmėjams, partneriams

Kontaktai

Rekvizitai

Veiklos ataskaitos
VŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas"
Dovana mokytojams
January, 2015
March, 2015
April, 2015
December, 2015
January, 2016
February, 2016
June, 2016
July, 2016
August, 2016
November, 2016
December, 2016
June, 2017
July, 2018
December, 2018
April, 2019
 

Dovana mokytojams Palangos botanikos parke

VšĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas“ - organizacija skatinanti žmones keliauti ir geriau jį pažinti. Tačiau nė nesusimąstome, kad šį darbą kažkas jau atlieka ir mūsų vaikus to nuo mažų dienų moko – tai mokytojai. Taigi, prieš artėjančius sudėtingus mokslo metus VšĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas“ su didžiule pagarba kviečia visus Vakarų Lietuvos mokytojus su šeimomis kultūriniam orientaciniam iššūkiui - „Orientuokis Birutės parke“.

Parengti du maršrutai (LT, RU, ENG): žalias ir oranžinis. Trasose yra po 24 punktus. Pagal žemėlapį besiorientuojant nepakanka surasti punktą ir žymeklį – reikės dar visai šeimai komandiškai įdėti pastangų - 12 metrų spinduliu nuo žymeklio neporiniuose punktuose surasite temines su parku, jo istorija, miesto kultūra klausimus, o šalia porinių žymeklių 3 atsakymų variantus. Teisingą atsakymą reikės įkelti į užduoties lapą ir taip visus 12 atsakymų, kol suprasite, koks papildomas siurprizas laukia šeimos prie jūros. SMS'u registruojantis pradžios ir pabaigos laiką, esate išmatuojami. Geriausią dienos rezultatą parodžiusią šeimą apdovanojame papildomai – nemokamu įėjimu į „Neatrastas pasaulis“ ekspoziciją Birutės parke. Nugalėtojus informuojame sms žinute. Nelaimėjusieji atskirai neinformuojami.

Judėkite, pažinkite, laimėkite. Prisiminimai išliks ilgam. Norėsite sugrįžti vėl! :-)

Taigi, mokytojų šeimos, kurios priimate iššūkį, atsiliepkite el.paštu info@pazinkpasauli.com ir gausite nemokamą šeimos kvietimą. Su atsiliepimu būtina pateikti mokytojo pažymėjimo kopiją.

Nemokamas užduočių išdavimas mokytojams numatomas 2016 08 26 – 28 imtinai 11:00 – 18:30. Maršrutai, pateikus kvietimą, išduodami Parko prieigose „nukreiptu pirštu“ žaliame fone atžymėtose vietose: prie pagrindinių ir oranžerijos vartų, prie Birutės kalno ir Gintaro muziejaus.<< [[Modules/Blogger/PubComment_:_backToHome]] Add New Comment
nike shox nz auf raten kaufen
2018.07.12 5:00:58 AM
34u8pv
<a href="http://www.lngstation.net/adidas-porsche-design-iv-yellow-shoesv">adidas porsche design iv yellow</a>,<a href="http://www.nicholasbasbanes.net/nike-air-max-90-high-cut-shoesv">nike air max 90 high cut</a>,<a href="http://www.muftimuneer.net/air-jordan-4-retro-black-shoesv">air jordan 4 retro black</a>,<a href="http://www.auditionrush.net/mens-new-balance-360-red-shoesv">mens new balance 360 red</a>,<a href="http://www.eyhbc.net/nike-hypervenom-phelon-fg-neymar-shoesv">nike hypervenom phelon fg neymar</a>,<a href="http://www.beckyobrien.net/mens-nike-flyknit-roshe-run-red-blue-shoesv">mens nike flyknit roshe run red blue</a>,<a href="http://www.cosmonet.net/adidas-forum-mid-vibe-shoesv">adidas forum mid vibe</a>,<a href="http://www.superseals.net/womens-asics-gel-kinsei-5-gold-white-shoesv">womens asics gel kinsei 5 gold white</a>
nike shox nz auf raten kaufen http://www.dumaworks.net/nike-shox-nz-auf-raten-kaufen-shoesv
1 items total
Add New Comment
Name*
Subject*
Comment*
Please type the confirmation code you see on the image*
Reload image
Naujienos
Apie mus
Įvykę renginiai
Planuojami projektai
Žaidimo taisyklės
Registracija
Nuotraukos
Mus remia
Galite mus remti
Žymūs žmonės apie mus
Mes remiame
Savanoriams
Prekybininkams
Renginių rėmėjams, partneriams
Kontaktai
Rekvizitai
Veiklos ataskaitos