Naujienos

Apie mus

Įvykę renginiai

Planuojami projektai

Žaidimo taisyklės

Registracija

Nuotraukos

Mus remia

Galite mus remti

Žymūs žmonės apie mus

Mes remiame

Savanoriams

Prekybininkams

Renginių rėmėjams, partneriams

Kontaktai

Rekvizitai

Veiklos ataskaitos
VŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas"
Žaidimo taisyklės

 Kultūrinio visuomeninio judėjimo žaidimo „Pažink savo miestą kitaip“ taisyklės


 

1. Žaidimą organizuoja ir vykdo VŠĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas", įm. k. 303497368, toliau „PPPPF“. www.pazinkpasauli.com

2. Žaidimas vyks 2015 m. balandžio mėn. 26 d. Klaipėdos mieste ir jos prieigose, šalia PC „Elektromarkt“, Taikos pr. 56, Klaipėda bus starto ir finišo aikštelė .

3. Prizai:

3.1. pagrindiniai kompleksiniai prizai:
3.1.1. para "Golfo safari" programoje;
3.1.2. skrydis pas lamas;
3.1.3. para kitoje civilizacijoje.

3.2. daug kitų labai gerų ir vertingų prizų iš sutelktų keliolikos rėmėjų prizų: Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus, Meridianas, Vakarų ekspresas, Klaipėdos zoologijos sodas, nuotykių parkas Kar Kar, Irish Nese Pub, Friedrycho pasažas, Žvejo sodyba, ...

4. Žaidimo prizus gali laimėti tik žaidimo dalyviai, surinkę komandą, užsiregistravę, sudalyvavę ir pasiekę finišą pagal renginio metu gautas individualias užduotis.

5. Registracijos būdai:

5.1. laisvu susitarimu iki 2015 04 20 didelių gamyklų, ugdymo įstaigų, verslo įmonių užklausimu, susirašinėjimu ir kitais būdais galimi išduoti kapitono numeriai taip pat, nes jie išduodami įvertinant, kad šie juridiniai asmenys gali būti miesto gyvenimo dalis;

5.2. sumokant nustatytą kainą, t.y. 19,99 Eur/komandai (nupirkti bilietai negrąžinami);

5.3. tampate VŠĮ „PPPPF“, į.k. 303497368 rėmėju – pateikiate formoje FR0512 (02 versijoje) VMI prašymą pervesti pajamų mokesčio 2dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą. Tai galima atlikti renginyje 30 min prieš starto laiką, būtina atsinešti tuščią voką, kad užpildytą formelę užpildžius ją su atstovu patikrinus įdėti ir užklijuoti į voką vardan asmens duomenų apsaugos užtikrinimo;

5.4. kitas 2% skyrimo būdas – tinklalapyje www.pazinkpasauli.com  skiltyje „Rėmėjai“ - „Galite paremti spustelkite skirdami 2pajamų mokesčio“ ir būsite nukreipti į Mano VMI. Tuomet VMI el.paštu gautą patvirtinimą persiųsti el.paštu: info@pazinkpasauli.com ir Jums per 7 d. suformuosime komandos kapitono numerį;

5.5. visi kas pildo 2paraiškas per savanorius ar VŠĮ „PPPPF“ atstovus iš anksto, kapitono numerį sulaukia likus 7 d. iki renginio dienos;

5.6. savanoriai taip pat gali dalyvauti nemokamai;

5.7. registracija būtina tik komandos kapitonui, būtina atsispausdinti iš Facebook paskyros atsispausdintą  2 egzemplioriais registracijos formelę ir ją pasirašius, atsiųsti Registracija esančią aktyvią nuorodą su pažymėtu voku. Punktų užduotis taip pat galima susiderinti tel. 8-652-02040.

6. Saugumas, KET laikymasis, viešosios tvarkos palaikymas, padorus elgesys, įstatymų laikymasis dalyvių solidari pareiga ir atsakomybė, gera nuotaika, tvarkos saugojimas.

7. Judėjime „Pažink savo miestą kitaip“ transporto priemonių ir technologijų pasirinkimas neribojamas. Naudojant dviračius ir motorolerius, šalmai aktualūs. Visas atžymas privalu surinkti tik ant vieno renginyje užantspauduotos formos lapo.

8. Asmuo, gavęs kapitono numerį ir dėl kokių nors aplinkybių negalintis dalyvauti judėjime „Pažink savo miestą kitaip“, gali perleisti teisę dalyvauti judėjime kitam asmeniui. Su vienu kapitono numeriu gali dalyvauti tik viena komanda iš trijų arba dviejų asmenų.

9. Dalyviams, vardan greito starto, kurie į savo transporto priemonių arsenalą bus įtraukę automobilius, patartina parkuoti 300 m atokiau nuo registracijos vietos, išlaikant saugaus eismo taisyklių reikalavimus.

10. Dalyviams rekomenduotina patogi, tinkama aktyviam judėjimui, apranga ir avalynė.

11. Greičiausiai įveikę užduotis ir aplankę visus komandai numatytus objektus, laimėtojai bus nustatomi 2015 m. balandžio mėn. 26 d., stebint Organizatoriui bei nešališkam stebėtojui. Stebėtojas išrenkamas renginio metu.

12. Komandos kapitonas gali būti 18 metų ir vyresnis asmuo bei yra atsakingas už savo komandos narius, jų saugumą, bendrą tarpusavio komandinį supratimą laikytis įstatymų, viešosios tvarkos. Pilnametis kapitonas turi teisę pasirinkti sau komandą viso iš trijų asmenų, įskaitant ir save patį. Kitų komandos narių amžius neribojamas.

13. Komandų sudėtis iš trijų asmenų – pilnametis kapitonas, šturmanas (asmuo padedantis komandai susiorientuoti aplinkoje), „google dispečeris“ (asmuo padedantis komandai greitai susigaudyti informacijoje). Galima ir sumažintos komplektacijos komandos sudėtis iš dviejų asmenų. Svarbiausia, kad komandoje būtų pilnametis kapitonas, o antojo žaidėjo funkcinė paskirtis išvestinė „google-šturmanas“.

14. Dalyvavimo veiksmų seka – komandos atvykimas, registracija, atsitiktinis sekos maršruto pasirinkimas iš kiekvienos miesto zonos, susipažinimas su taisyklėmis, kapitono pranešimas (pasirašymas), jog komanta susipažinusi su taisyklėmis, užfiksuojamas starto laikas, judėjimas per objektus, užduočių išpildymas objekte, užduoties išpildymo fakto užfiksavimas (nuotrauka) atsižymėjimas pas žymėtoją, judėjimas į sekantį objektą pagal tą pačią veiksmų seka kol pasiekiamas finišas, užfiksuojamas laikas ir skaičiuojami taškai.

15. Maršruto nuoseklumą komandos turi teisę nusistatyti pačios. Svarbiausia atsižymėti visuose punktuose ant vieno lapo (negali būti atsižymima ant kelių skirtingų), kuris renginyje yra atžymėtas organizatoriaus spaudu.

16. Komandai pajudėjus ir sugrįžus į startą, fiksuojamas laikas.

17. Skaičiuojami punktų taškai bei uždirbti papildomi taškai. 100 taškų skiriama už sugrįžimą per 60 min, bei po 1 tašką atimama/pridedama trunkant maršrute ilgiau/trumpiau. Kiti taškai skiriami už sėkmingą objektų išžvalgymą, suradimą, papildomų užduočių išpildymą sekančiai: už atvykimą į objektą su nuotrauka pas žymėtoją 5 taškai bei dar 15 taškų už teminės užduoties išpildymą. Pagal tikslą taip pat galima surinkti 100 taškų. Papildomi 10 taškų skiriami už VŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondo" ženklo įkomponavimą savo aprangoje. Gražiausiai VŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondo" ženklą savo aprangoje įkomponavusios komandos gauna papildomus 5, 10, 15 taškų.

18. 20sėkmingiausių komandų išeina į finalą „Pažink savo regioną“. Finalo data bus nustatoma atskirai.

19. Komandų pasirodymus matuos ir vertins pagal nustatytus ir pamatuojamus apskaičiuojamus kriterijus nešališka organizatorių ir atsitiktinių stebėtojų komisija. Atsitiktinis stebėtojas bus išrinktas renginio metu.

20. Dalyvių pareiga pranešti, jei yra susiję su kuriuo nors objektu ar rėmėju, organizatoriais tam kad užtikrinti projekto skaidrumą. Šitiems dalyviams bus išeliminuojami susietini objektai iš maršruto ir įterpiami į maršrutą kiti punktai.

21. Susietinumas su organizatoriais ar rėmėjais iš esmės nevaržo galimybių dalyvauti, nes tai nesukuria išankstinio privalumo formuojant atsitiktinai maršrutą, ypač atvejais aprašytais 20-ame punkte.

22. Pagrindinių prizų laimėtojai ir dalyviai sutinka ir suteikia teises VŠĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas“  jo nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus, pavardes bei atvaizdus neribojant teritorijos ir laiko tarpo. Informacija gali būti viešai skelbiama spaudoje, internete, televizijoje, radijo stotyse bei kitose žiniasklaidos priemonėse, bet kurioje kitoje informacinėje medžiagoje. Informacija taip pat gali būti naudojama reklamoje.

23. Laimėjimai į piniginius vienetus ar kitus prizus nekeičiami.

24. Jei prizai, vadovaujantis LR įstatymais, bus apmokestinti, mokesčius ir įmokas sumokės organizatorius. Kitos išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu, neatlyginamos.

25. Akcijoje gali dalyvauti VŠĮ „Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas“ darbuotojai, savanoriai bei jų šeimos nariai (sutuoktiniai, vaikai ir tėvai), tačiau jų rezultatai negali būti įtraukiami į palyginamąją dalyvių rezultatų suvestinę.

26. Rekomenduojame viską pasidaryti jau iki renginio nuotoliniu būdu - praleiskite ir patys geriau sekmadienį ir organizatoriams laiko sutaupysite, bei išvengsite kamščių.

FORMA, skirta komandos užpildymui. Atsispausdinkite 2 egz. Ją užpildome, pasirašome, skenuojame, siunčiame į info@pazinkpasauli.com bei derinamės užduotis per savanorius telefonu.

27. Dalyviai sutinka gauti ir informaciją bei pranešimus tiek dėl renginio, tiek ir rinkodaros tikslais, registracijos anketose paliktais duomenimis (telefonais, el.paštais ir t.t.)
28. Organizatorius pasilieka teisę pildyti, keisti, kitaip peržiūrėti žaidimo taisykles ir apie tai paskelbiant 
www.pazinkpasauli.com

 

REGISTRUOKITĖS.  Ir gaukite kapitono numerį.

 

 

 

 

Naujienos
Apie mus
Įvykę renginiai
Planuojami projektai
Žaidimo taisyklės
Registracija
Nuotraukos
Mus remia
Galite mus remti
Žymūs žmonės apie mus
Mes remiame
Savanoriams
Prekybininkams
Renginių rėmėjams, partneriams
Kontaktai
Rekvizitai
Veiklos ataskaitos