Naujienos

Apie mus

Įvykę renginiai

Planuojami projektai

Žaidimo taisyklės

Registracija

Nuotraukos

Mus remia

Galite mus remti

Žymūs žmonės apie mus

Mes remiame

Savanoriams

Prekybininkams

Renginių rėmėjams, partneriams

Kontaktai

Rekvizitai

Veiklos ataskaitos
VŠĮ "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas"
Mes remiame


Mes remiame:

1. Komisijos pripažintuosius, kurie verti apdovanojimo - "Kelionė su misija"

Greitai startuos nominanto "Kelionė su misija" atranka. Jūsų nuomone verto apdovanoti asmens kandidatūrą siųskite el.paštu info@pazinkpasauli.com

Reikalavimas nominantui - kelionė, kurioje pateiktas kandidatas sukūrė naudos kitiems (pvz. Paulius Kovas 2008-2009 m.m. apiplaukė jachta aplink pasaulį ir suvienijo viso pasaulio lietuvius. 2009 m. liepos mėn. 6 d. 19 val. Lietuvos laiku visame pasaulyje buvo giedama tautinė giesmė).

Būkite aktyvūs ir galbūt Jūsų pateiktas kandidatas laimės.

Prizai ruošiami.

Pretendentai į "Kelionė su misija" laureatus.


 

2. Paremiame Klaipėdos didžiąsias gamyklas ir įmones, jiems suteikdami nemokamus bilietus į kultūrinį judėjimą "Pažink savo miestą kitaip".
 

Užtikrintai esate prisidėję prie mūsų miesto ir klaipėdiečių visokeriopos raidos, todėl manome, kad geriausi Jūsų darbuotojai (tarnautojai) yra tikrai to verti - 2015 04 26 Klaipėdoje priešais "Elektromarkt" startuoti ir sudalyvauti NEMOKAMAI visuomeniniame renginyje "Pažink savo miestą kitaip". Tegul Jūsų žmonės gerai praleidžia sekmadienį, apgina Jūsų įstaigos garbę, pateisina delegavimo lūkesčius, iškovoja realius laimėjimus ir sutelktų rėmėjų prizus (ne nuolaidas).

Organizatorius - "Pasaulio pažinimo paramos ir premijų fondas".

 

Prizai: para "Golfo safari" programoje; skrydis pas lamas; para kitoje civilizacijoje; daug kitų labai gerų ir vertingų prizų iš sutelktų keliolikos rėmėjų prizų: Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus, Meridianas, Vakarų ekspresas, Klaipėdos zoologijos sodas, nuotykių parkas Kar Kar, Irish Nese Pub, Friedrycho pasažas, Žvejo sodyba, ...


Apdovanotos bus ir visų vietų komandos nugalėtojos ir įvairiausios "-iausiųjų" nuopelnų komandos bei žiūrovai: ir inovatyviausi, ir vyriausio amžiaus vidurkio, ir atvykę iš tolimiausiai, ir originaliausi, ir  jauniausio amžiaus vidurkio, stilingiausios komandos, dinamiškiausia komanda, o žiūrovai taip pat sulauks tam skirtų pramogų ir dovanų bei kviečiami ir renginio vietoje ir visur kur mieste karštai palaikyti savo komandes numylėtines.


Rekomenduojame atsiliepti adresu info@pazinkpasauli.com, bei užklausti, kad suteiktumėm komandos kapitono registracijos numerį . Dėl kiekių sutarsime atsižvelgiant į Jūsų bendrovės rodiklius (įmonės dydis; tęstinis indėlis į Klaipėdos ir miestiečių gerovę; projekto rėmėjai).


Renginio formatas - varžybos su atliekant estafetėje temines užduotis ir atsižymint, kombinuotos DAKARO, orientacinio sporto, istorinių - kultūrinių objektų elementais, t.y. erdvė ne miškas ar smėlynai , o Klaipėdos ir jos prieigų įvairiausi lankytini objektai, plačiau taisyklėse www.pazinkpasauli.com


REKOMENDUOJAME - komandoms atvykti su darbine mašina, darbiniais spec.rūbais - tegul miestas aiškiai mato kur dirba sėkmingiausieji. Pasinaudokit proga sublizgėti visu gražumu ir pasiimkit įstaigų vėliavas.


Atkreipiame dėmesį, jog vardan tvarkos ir sklandaus, saugaus eismo mieste, tinklalapyje  www.pazinkpasauli.com susipažinus su dalyvavimo taisyklėmis pakanka užsiregistruoti tik pilnamečiam komandos kapitonui. Pastarasis (kartu ir kupono turėtojas) pasirenka sau į komandą pagalbon „šturmaną“ ir „google-dispečerį“ dalyvauti taip pat nemokamai, svarbu, kad supažindintų su renginio taisyklėmis kitus komandos narius. Arba renginio dieną, arba iš anksto tinklapyje www.pazinkpasauli.com kapitonas užsiregistruodamas praneša, jog supažindino komandą su taisyklėmis ir jis faktiškai pasiruošęs su komanda individualaus maršruto užduočių parinkimui, taip pat ir startui.


Transporto ir ryšio priemones kombinuoti galima neribojamai, kiek tai išlaiko teisingą santykį su galiojančiais įstatymais, miesto eismo reguliavimu, KET taisyklėmis ir kitomis bendromis padoraus elgesio normomis.


Kviečiame ne vien dalyvius, tačiau ir palaikymo komandas. Palaikymo komandos taip pat gali būti rėmėjų apdovanotos.


Rėmėjai : 
Geros nuotaikos, užtikrinto starto ir sėkmingo finišo!

Naujienos
Apie mus
Įvykę renginiai
Planuojami projektai
Žaidimo taisyklės
Registracija
Nuotraukos
Mus remia
Galite mus remti
Žymūs žmonės apie mus
Mes remiame
Savanoriams
Prekybininkams
Renginių rėmėjams, partneriams
Kontaktai
Rekvizitai
Veiklos ataskaitos